Kontaktiniai lęšiai ir skirtingi jų tipai

Dar visai neseniai silpnesniam regėjimui pagerinti buvo viena vienintelė priemonė – akiniai, tačiau dabar daugelis jau žino, kad yra ne tik kruopos lęšiai, o ir produktai, kuriuos įsidėjus į akis galima matyti ne ką prasčiau, negu su akiniais, o kartu jie visiškai nepastebimi iš šalies. Biofinity lęšiai yra bene populiariausi šiomis dienomis, kadangi būtent šis gamintojas gali pasiūlyti didžiulę įvairovę produktų, kurie ne tik atitinka kiekvieno poreikius, bet ir pasižymi aukšta kokybe. Taip pat pirkėjams siūloma labai įvairių variantų: nuo regėjimo pagerinimui skirtų iki tokių, kurie pritaikyti tik pakeisti išvaizdai. Būtent pastarųjų geriausias pavyzdys galėtų būti spalvoti lęšiai. Jie gali visiškai nekoreguoti jūsų regėjimo, bet vietoj to pakeisti vyzdžių spalvą į praktiškai bet kokią – pasirinkimo paletė bei skirtingi raštai yra tikrai gausūs. O visų kitų tipų lęšiai daugiausiai klasifikuojami pagal trukmę, kuriai jie yra skirti naudoti, pavyzdžiui, vienadieniai, savaitiniai, mėnesiniai ir panašiai. Taip pat perkant ar renkantis šį gaminį reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kaip jis pakeičia regėjimą, kokio stiprumo yra. Šioje vietoje pirmiausiai rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju.

Kontaktiniai lęšiai mėnesiui ar geriau vienadieniai lęšiai?

Tiek vienas, tiek ir kitas variantas turi savų pliusų ir savų minusų, tad reikėtų juos išanalizuoti ir pagal asmeninius prioritetus jau nuspręsti, kurį variantą pasirinkti. Kasdien keičiami lęšiai gerokai sumažina bet kokios infekcijos riziką, kadangi juos išėmus iš akių, pakartotinai jau nėra dedami, bent jau nerekomenduojama to daryti. Bet mėnesį laiko kiekvieną dieną perkant po naują produktą galima išleisti tikrai daug pinigų, lyginant su kaina, kuria parduodami mėnesiniai lęšiai. Taigi, finansinis aspektas vienareikšmiškai pastarųjų pusėje. Tačiau jeigu lęšių prireikia pakankamai retai, pavyzdžiui kelis kartus per mėnesį, tuomet jau galima labai rimtai apsvarstyti ir vienadienį variantą, kurio pliusas ir tas, kad panaudojus nereikia rūpintis jų laikymu, nereikia tam skirto specialaus indo bei skysčio.

Kontaktiniai lęšiai išpardavimas ir kaip sutaupyti perkant

Kad išpardavimo metu galima nemažai sutaupyti, tikriausiai, sutiks ne vienas, tačiau yra viena problema – laikas, kada skelbiamos tokios masinės akcijos būna nelabai dažnai, o jeigu dar norimas pirkinys yra lęšiai, kurių reikia nuolat ir laukti iki kito išpardavimo nelabai pavyksta. Bet netgi tokiu atveju yra būdų kaip galima sutaupyti įsigyjant tą patį produktą. Aišku, galima rinktis tarp skirtingų gamintojų ar rūšių, tačiau geri lęšiai kainuos daugiau už paprastesnius ar ne tokius modernius, taigi, šioje vietoje nereikėtų skubėti susižavėti nedidele kaina. O šiaip sutaupyti galima gana paprastai – perkant didesnį kiekį to pačio produkto, kai kurie pardavėjai būtent tokiais atvejais taiko nuolaidas, be to, būna ir specialių didesnių pakuočių, kuriose vienetas kainuoja pigiau, negu perkant atskirai. Taip pat galima pirkti internetu, kas leidžia niekur neišėjus iš namų ir gana greitai peržiūrėti daugybės skirtingų pardavėjų pasiūlymus ir tuomet jau pasirinkti jums patraukliausią, kartais tai ne tik sutaupo laiko, bet ir galima rasti identišką variantą už žemesnę kainą.