Jau ilgą laiką ši grindų danga yra numeris vienas, bent jau mūsų šalyje. Kadangi ją noriai perka ir būstuose naudoja dauguma lietuvių. Ir toks populiarumas tikrai negali būti atsitiktinis, tam yra keletas svarbių priežasčių. Pirmiausiai, tai kainos ir kokybės santykis. Aišku vokiškas laminatas arba belgiškas laminatas bus pakankamai nepigūs, tačiau yra daugybė jiems alternatyvų, kurios tiks net ir labiausiai taupantiems. Tačiau praktiškai visai atvejais tokios grindys nereikalaus specifinės priežiūros. Aišku, priklausomai nuo gaminio kokybės gali gana smarkiai skirtis jų tarnavimo laikas. Tačiau bet kuriuo atveju jis nebus labai trumpas. Kita svarbi priežastis yra galimybė rinktis iš pačių įvairiausių spalvų ir raštų. Kas leidžia komponuoti ir derinti tokią dangą prie praktiškai bet kokio stiliaus namų interjero. Ir kai kuriais atvejais gali būti netgi sudėtingai atskiriamas Kronotex laminatas nuo natūralaus medžio grindų, kurių kaina yra žymiai didesnė.

Pirkti internetu ar parduotuvėje?

Su šia dilema susiduria tikrai ne vienas ir visai nesvarbu ar tai smulkus pirkinys, ar, pavyzdžiui, laminatas. Aišku, pirkimas internetu gali padėti sutaupyti nemažai laiko, kas ypač aktualu didmiesčių gyventojams bei gyvenantiems užmiestyje. Kadangi tuomet kyla rizika nemažai laiko praleisti kamščiuose arba tiesiog kelyje vykstant pasižiūrėti, koks yra šiuo metu parduodamas Moki veži laminatas. O jeigu dar nuvykus į prekybos vietą nerasite norimo varianto, tuomet išvis daugybė laiko veltui. Todėl dabar dauguma net ir tradicinių prekybos centrų turi savo internetines parduotuves, kur galima apžiūrėti siūlomą asortimentą. Ne išimtis būtų ir Bikuva laminatas, kurį galima užsisakyti neišėjus iš namų. Aišku, kai kuriais atvejais gali norėtis gyvai pamatyti kaip atrodo Kronopol laminatas ar bet kurio kito gamintojo produktas. Tuomet jau internetas nepadės ir teks vykti į parduotuvę.

https://gerosgrindys.lt/13-laminuotos-grindys

Ar gali būti parduodamas brokuotas laminatas?

Praktiškai nėra srities, kurioje būtų galima išvengti natūralaus gamybos broko. Neretai gamintojai siekia, jog tokie produktai nepatektų į rinką, kadangi tai gali pakenkti ir jų reputacijai. Tačiau yra pramonės šakų, kur didesnis ar mažesnis brokas dalyje gaminių pasitaiko nuolat. Todėl kai kurios įmonės stengiasi sumažinti tokius nuostolius parduodamos net ir tokius gaminius. Aišku, neretai jie būna dar pakankamai geros būklės ir tinkami naudoti pagal tiesioginę paskirtį. Ir esminis skirtumas nuo pilnai kokybiškų gaminių yra jų išvaizda. Puikus to pavyzdys galėtų būti laminatas, kurį net ir su tam tikrais brokais galima pamatyti prekybos vietose. Tačiau visuomet tokie gaminiai yra išskiriami ir pažymimi kaip brokuoti. Tuomet prekyba tikrai galima ir dažnai būna netgi sėkminga, kuomet žmonės norėdami sutaupyti renkasi žymiai pigesnius kokybiškų gaminių analogus.

Ar labai didelė vandeniui atsparus laminatas kaina?

Ši savybė gali gerokai prailginti grindų dangos tarnavimo laiką. Kadangi pagrindinis veiksnys, dėl kurio labai greitai gali būti pažeistas net kokybiškas laminatas, yra drėgmė. Todėl natūralu, kad už papildomą privalumą reikės atitinkamai sumokėti. Tačiau tikrai nereikėtų atmesti tokio varianto, ypač jeigu patalpos yra bent kažkiek drėgnesnės. Tas įprastame būste aktualu būtų vonioje. O tokio gaminio kaina nėra ženkliai didesnė, negu bet kurio kito aukštesnės kokybės produkto. Tad tikrai nereikės išleisti daugybės pinigų.