Šios paslaugos kaina svyruoja labai smarkiai, priklausomai nuo pasirinkto varianto, kadangi dabar maketavimo darbais užsiima tiek įmonės, tiek ir pavieniai šioje srityje besispecializuojantys žmonės. O jeigu turite pakankamų maketavimo žinių, tai galite padaryti ir paties, tuomet visai nieko nekainuos. Dar nemažai priklauso nuo dizainerio patirties šioje srityje bei jūsų turimos vizijos sudėtingumo. Rinkos kaina svyruoja nuo keliasdešimt Eurų iki kelių šimtų, bet bendrai žvelgiant ši paslauga nėra labai brangi ir tikrai nesunkiai prieinama, jeigu reikalingos išskirtinės vizitinės kortelės.

Vizitinės kortelės visoje Lietuvoje

Vizitinės kortelės Vilnius turi bene didžiausią rinkos dalį šalyje, tą galima sieti ne tik su didžiausiu gyventojų skaičiumi, bet ir didžiausia verslų koncentracija, tad natūralu, jog ir šio produkto poreikis yra toks ryškus. Sostinėje rasime ne vieną įmonę, kuri užsiima spausdinimu ir būtent jų gali būti pasiūlytos tikrai prabangios vizitinės kortelės.

Antroje vietoje pagal gausą yra vizitinės kortelės Kaunas, kur taip pat netrūksta įvairių bendrovių ir daugumai iš jų tikrai aktualu tokiu būdu reprezentuoti save bei gražiai pateikti savo rekvizitus.

O toliau jau eina kiti didieji miestai atitinkamai pagal gyventojų skaičių – vizitinės kortelės Klaipėda, vizitinės kortelės Šiauliai ir vizitinės kortelės Panevėžys ir čia reikėtų kalbėti būtent pagal jų naudojimą ir spausdinimą, kadangi pati vizualioji pusė, dizainas ne tiek daug priklauso nuo konkretaus miesto, šios srities specialistai, dažniausiai, dirba nuotoliniu būdu ir paslaugas teikia visoje Lietuvoje.

Vizitinės kortelės ir jų įvairovė

Žinoma, pigiausios vizitinės kortelės nebus kažkuo išskirtinės, nebent savo dizainu, tačiau labai tikėtina, jog tai tebus ant storesnio popieriaus atspausdinti rekvizitai. Tačiau yra ir netaupančių šioje vietoje bendrovių, kurių tikslas susikurti kuo unikalesnius variantus. Vienas iš tokių pavyzdžiu galėtų būti metalinė kortelė, kuri gaminama iš plono metalo sluoksnio ant kurios išgraviruojamas norimas tekstas bei vizualus turinys. Jeigu kalbėsime apie popierinius variantus, tai gana išskirtinis pavyzdys yra ne ant popieriaus atspausdinta informacija, o įspausta arba priešingai – iškilęs tekstas, paveiksliukai, tai irgi suteikia savotiško išskirtinumo. Šiais laikais vis populiaresnės tampa iš plastiko pagamintos kortelės, kurios turi vieną didelį privalumą – yra ilgaamžės ir praktiškai nepaveikios aplinkos sąlygoms, tad nereikia baimintis, jog ji sušlaps, nesidėvės ar suplyš. Be to, su plastiku galima sukurti bene įdomiausią dizainą, tai pusiau arba visai permatomos kortelės, kuomet ant skaidraus plastiko yra pateikiamas norimas turinys.

Kuo svarbios vizitinės kortelės?

Kai nebuvo interneto, tai buvo bene geriausia išeitis įmonėms dalintis savo kontaktais, kad klientai, partneriai arba suinteresuoti asmenys juos visada turėtų po ranka, kadangi kažkur kitus nebuvo pateikiami. Dabar toks poreikis iš dalies prarado savo svarbą, kadangi visą dominančią informaciją labai greitai galime pasiekti išmaniajame telefone, tačiau kortelės niekur nedingo, nors jų sumažėjimas pastebimas, bet tai tikrai nepanašu į visišką išnykimą, kurį dalis žmonių dar visai neseniai prognozavo. Dabar jos naudojamos tiek atlikti savo pirmajai funkcijai, tiek ir įmonių, kurios tokiu būdu nori parodyti savo išskirtinumą.