Didelių dydžių suknelės šiandien sudaro iš tiesų labai didelį pasirinkimą, tad visai nesvarbu, koks jūsų svoris – bet kuriuo atveju rasite sau tinkamą drabužį. Vis dėlto, jei norite, kad didelių dydžių suknelės jus lieknintų, turite žinoti, į kokias detales reikia atkreipti dėmesį.
Jei jūsų rankas yra masyvios ir norėtumėte, kad jos atrodytų grakščiau, rinkitės didelio dydžio suknelę, kurios rankovės baigiasi ties ploniausia rankų vieta. Lygiai tas pats pasakytina ir apie kojas – jei norite, kad jos atrodytų grakščiau, rinkitės suknelę, kuri baigtųsi ties ploniausia kojų vieta (šiuo atveju tai – keliai).

Savaime suprantama, kad svarbų vaidmenį šiuos atveju vaidins ir suknelės spalva: atminkite, kad tamsių spalvų suknelė lieknina. Kita vertus, nereikia manyti, kad liekniau atrodysite tik tuo atveju, jei pasirinkite juodą suknelę. Iš tiesų juoda suknelė lieknina, tačiau tai tikrai nėra vienintelis galimas pasirinkimas: nepamirškite, kad puikiai tiks ir tamsiai ruda ar pilka, vyno spalvos ar violetinė suknelė.

Sakoma, kad moters kaklas – viena gražiausių vietų, tačiau svarbiausia prisiminti, kad didelių dydžių suknelės taip pat gali padėti pakoreguoti esamą padėtį. Pavyzdžiui, jei norite, kad jūsų aklas optiškai atrodytų grakštesnis bei ilgesnis, reikėtų rinktis V formos didelio dydžio suknelę.

Audinys – irgi ne ką mažiau svarbus: jei norite atrodyti liekniau, reikėtų vengti šilinės suknelės.
Taigi, kaip matyti, didelių dydžių suknelės tikrai gali jus liekninti, tereikia pasirinkti tinkamą variantą. Tikimės, kad paisant šių patarimų taip ir nutiks ir jums pavyks pasiekti savo tikslą. Na, o pabaigai – dar vienas priminimas: niekada nepasikliaukite pirmuoju įspūdžiu: jei pamatėte suknelę, kuri jums labai patiko, neskubėkite jos įsigyti – įvertinkite dar bent kelis pasirinkimus ir tik tuomet priimkite galutinį sprendimą.

Svarbūs yra aprangos akcentai, kurie bus pasirenkami prie suknelės: masyvus, platus diržas tikrai jus lieknins, o plonas dirželis sukels priešingą efektą. Tą patį galima pasakyti ir apie kaklo papuošalus arba apyrankes – rinkitės kuo masyvesnius, stambesnius. Taip pat puikiai tiks ir didelė skrybėle ar plati skraistė. Eksperimentuokite ir mėgaukitės naujais stiliaus atradimais.