TIMBERLAND Batai - TIMBERLAND 6 In Premium Boot Men Nuolaida Batai
Krepšelis (empty)
Jūsų krepšelis tuščias.
BOX_HEADING_MENU
TagLine Here
TIMBERLAND 6 In Premium Boot Men

TIMBERLAND 6 In Premium Boot Men

  • Pristatymo svoris: 1.5kg
  • Gamintojas: TIMBERLAND

 143.49€214.99€ -33%

Produkto aprašymas

Kai išgirstate apie Timberland prekės ženklą, pirmiausia pagalvojate apie šį klasikinį modelį. Originalūs klasikiniai neperšlampami nubuko odos batai buvo sukurti jau daugiau nei prieš 40 metų, tačiau ir šiandien yra laikomi best-seleriu. Pagrindiniu šių batų privalumu vis dar išlieka neperšlampamumas ir akimirsniu atpažįstamas dizainas.

Detalės:

  • Natūralios odos viršus,
  • Neperšlampama konstrukcija, palaikanti pėdas sausas bet kokiu oru,
  • 400 gramų PrimaLoft® ECO* pašiltinimo,
  • Nuovargį mažinanti ir puikią amortizaciją užtikrinanti pado pertvara,
  • Batraiščiai pagaminti iš 100% perdirbto nailono tam, kad lengvai neatsirištų,
  • Nerūdijančio metalo detalės,
  • Guminio paviršiaus padas, garantuojantis gerą sukibimą su bet kokia danga.

Sudėtis: nubuko oda (viršuje), oda (viduje). 

* - PrimaLoft® pašiltinimas yra pagamintas iš patentuoto mikropluošto, kuris padeda išlaikyti natūralią kūno šilumą ir taupyti energiją. Šis pašiltinimas taip pat yra atsparus vandeniui, todėl pašiltinimas išlieka sausas ir toliau išlaiko šilumą. 

Dydžių lentelė

Dydžių lentelė

EU dydiscm
4125.5
4226.5
4327
4428
4529
4630
Apie Timberland

Apie Timberland

Timberland logo-min

Viskas prasidėjo dar 1952-aisiais, kai Nathan Swartz įkūrė kompaniją Abington Shoe Company. Praėjus dvidešimčiai metų jo sūnus Sidney sukūrė neperšlampamą aulinį batą ir pavadino jį Timberland taip į rinką įvesdamas naują pavadinimą, šiandien įgavusi visai naują prasmę. 80-aisiais viskas prasidėjo mažais žingsniais, tačiau šiandien Timberland vardas yra žinomas jau daugiau nei 80-yje valstybių.

Geriausiai žinomi dėl savo originalaus geltonos nubuko odos aulinuko, Timberland labiausiai išpopuliarėjo 90-aisiais, kai scenoje juos avėdami pasirodė to meto žymiausi repo muzikos atlikėjai. Šių aulinių populiarumas neblėsta ir šiandien – juos avi tokios scenos žvaigždės kaip Jay-Z, Kanye West ar net Rihanna.

Klasikinė Timberland kolekcija visuomet pilna neperšlampamų aulinių, pasižyminčių aukštos kokybės oda ir kitomis medžiagomis, sutvertomis miestui. Pasitikite gyvenimo nuotykius su Timberland avalyne. Kad ir kokie orai Jūsų belauktų – dabar tai nebesvarbu, nes Jūs turite Timberland. 

Timberland front

 

Nuolaida batai