UGG Batai - UGG Mini Bailey Bow Kid's Nuolaida Batai
Krepšelis (empty)
Jūsų krepšelis tuščias.
BOX_HEADING_MENU
TagLine Here
UGG Mini Bailey Bow Kid\'s

UGG Mini Bailey Bow Kid's

  • Pristatymo svoris: 1.5kg
  • Gamintojas: UGG

 108.99€189.99€ -43%

Produkto aprašymas

The Mini Bailey Bow – klasikinio UGG aulinuko patobulinimas su elegantiško satininio kaspino detale. Lengvi, lankstaus pado ir pagaminti iš dvipusio avikailio, šie aulinukai Jums leisis jaustis patogiai ir šiltai ir viduje ir lauke.

Detalės:

  • Pagaminti iš dvipusio avikailio*,
  • Dekoruoti elegantišku satininiu kaspinu,
  • Nailoninės detalės,
  • UGGpure technologijos vidpadis,
  • Užpatentuotos technologijos ir dizaino siūlės.

Aulo aukštis: 12 cm.

Sudėtis: dvipusis avikailis.

* - Dvipusis avikailis – tai taip išdirbtas vientisas (neklijuotas) avikailis, kurio vienoje pusėje yra natūrali avies oda, o kitoje – avikailis. Jau daugiau nei 35 metus kompanija UGG naudoja tik aukščiausios klasės (A klasės) avikailį tik tam, kad būtų sukurtas vienetinis patogumas.

** - UGGpure yra kirptas avikailis, priaustas prie ilgaamžio pagrindo (dažniausiai natūralios odos). Kadangi gaminant tokią medžiagą avys yra tik kerpamos, UGGpure yra visiškai atsinaujinantis išteklius, nežalojantis gyvūnų jokia prasme. Tokia medžiaga dažniausiai naudojama tam tikrų siluetų vidpadžių gamybai. 

Dydžių lentelė

Dydžių lentelė

EU dydiscm
3019.1
3119.7
3220.6
3321.6
3422.2
3523.2
Apie UGG

Apie UGG


UGG logoKompanijos UGG® Australia istorija prasidėjo dar 1978-aisiais, kai banglentininkas Brian Smith pradėjo ieškoti būdų, padedančių išlaikyti pėdas šiltai plaukiojant banglente. Būtent tuomet ir gimė UGG Classic modelis. Pagaminti iš dvipusio A klasės avikailio, šie batai buvo ypač lengvi ir sukurti kaip tik vaikščiojimui ant smėlio. Praėjus daugeliui metų paprasta banglenčių sportui sukurta idėja tapo fenomenu ir šiandien visas pasaulis nori UGG® Australia avikailio batų.

UGG® Australia šiandien – tai prekės ženklas, išsiskiriantis prabanga ir ypatingu patogumu, supsiančiu Jus kasdien. Šių batų gamyboje naudojamos tik aukščiausios klasės medžiagos, todėl UGG pritraukia lojalius pirkėjus visame pasaulyje. Kiekvienas UGG batas, kurį avėsite, bus patogus nuo tos minutės, kai jį pirmąkart užsidėsite, ir mes garantuojame, kad tas patogumas neišnyks net kelių metų bėgyje.

Be klasikinių, visiems gerai žinomų modelių (UGG Classic Short, UGG Classic Tall ar UGG Bailey Bow), ši kompanija savo produkciją sugebėjo išplėsti iki drabužių linijos, skirtos tiek suaugusiems, tiek vaikams. Plati pirštinių, šalikų, kepurių ir paltų kolekciją sušildytų Jus net ir šalčiausiais žiemos mėnesiais. 

Ugg front

Klientų atsiliepimai (0)