TOMS Batai - TOMS Slubby Lurex Junior's Bimini Nuolaida Batai
Krepšelis (empty)
Jūsų krepšelis tuščias.
BOX_HEADING_MENU
TagLine Here
TOMS Slubby Lurex Junior\'s Bimini

TOMS Slubby Lurex Junior's Bimini

 • Pristatymo svoris: 1.5kg
 • Gamintojas: TOMS

 17.99€45.99€ -61%

Produkto aprašymas

TOMS Slubby Lurex Junior's Bimini

Ant denio ar sausumoje - šie batai tiks visur, kad ir kur beeitumėte. TOMS Slubby Lurex Junior's Bimini batai sukurti vaikams.

Detalės:

 •          Bato išorėje – natūrali drobė,
 •          Dekoruoti klasikiniu TOMS „nosies“ susiūvimu,
 •          V formos elastingos medžiagos intarpas lengvesniam apsiavimui ir nusiavimui,
 •          Klasikinis TOMS vieno sluoksnio padas didesniam lankstumui,
 •          Ypatingai lengvi,
 •          Veganiški;
 •          Pėdoms kvėpuoti leidžiantis vidpadis,
 •          Autentiški TOMS logotipai.

Sudėtis: drobė (išorėje), guma (pade).

Dydžių lentelė

Dydžių lentelė

EU sizecm
3018.1
30.5

18.5

3118.9
32.519.7
33

20.2

3420.6
34.521
3521.4
35.521.9
3622.3
36.522.7
37.523.1
3823.6
3924

 

 

Apie TOMS

Apie TOMS

2006-aisiais keliaudamas po Argentiną, bendrovės TOMS įkūrėjas Blake Mycoskie pamatė, kaip vargsta vaikai, augantys be batų. Norėdamas padėti, jis įkūrė TOMS Shoes – bendrovę, kurioje kiekviena nupirkta batų pora reiškia naują batų porą vaikui kuriam jų labiausiai reikia. One for One® (liet. Batai už batus).

Tai, kas prasidėjo nuo paprastos idėjos, išsivystė į stiprų verslo modelį, padedantį mažinti skurdą ir gerinti sveikatos, švietimo bei ekonomines sąlygas vaikams ir jų bendruomenėms visame pasaulyje.  

logo-min

Jie padovanojo daugiau nei 70 milijonų porų batų skurstantiems vaikams, kas reiškia 70 milijonų pamokų. Šį įspūdingą skaičių nuo 2006 m. jiems padėjo pasiekti tokie žmonės kaip jūs – ir tai veda prie dar didesnių ir geresnių dalykų, tokių kaip skirtingų batų rūšių dovanojimas, priklausomai nuo vietovės ir sezono, arba darbo vietų sukūrimas gaminant batus tose šalyse, kuriose juos dovanoja. TOMS® batai visuomet dovanojami vaikams į pagalbą pasitelkiant humanitarines organizacijas, kurios įtraukia batų dovanojimo akcijas į savo bendruomenės gyvenimo sąlygų gerinimo programas. 

Be alpargata tipo klasikinių batų, TOMS® bendrovė siūlo didelį avalynės stiliaus pasirinkimą vyrams, moterims ir vaikams. Nuo kasdienio apavo, tokio kaip sportbačiai (angl. Paseos), iki linksmų ir koketiškų batelių su pakulne ir dirželiais (angl. Strappy Wedges) – kompanija yra užsidegusi tiek savo kuriama mada, tiek teikiama pagalba.

Kitos TOMS iniciatyvos: 

 1. Regėjimo dovana problemų turintiems asmenims. Iniciatyva remiasi tuo pačiu principu - už kiekvienus parduotus saulės akinius padedama žmogui, kuriam reikia akių gydymo ar operacijos. 
 2. Vandens dovana. Nusipirkus puodelį kavos - TOMS dovanoja geriamo vandens parai, o nusipirkus pakuotę TOMS kavos - geriamo vandens savaitei tiems, kam vanduo yra didžiulė prabanga. 
 3. Gyvybės dovana. 2015 m. pradėta nauja socialinė TOMS iniciatyva - įsigijus TOMS rankinę, bus suteikiama pagalba gimdyvėms (profesionalūs apmokyti padėjėjai ir reikalingos priemonės) visame pasaulyje. 

Skaitykite daugiau...

 

DIDMENINĖ PREKYBA TOMS AVALYNE

UAB "Open 24" - oficialus TOMS avalynės platintojas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje.

El. paštas: [email protected] 

TOMS front

Klientų atsiliepimai (0)