Timberland Batai - Timberland Canvas Slip-On Newsport Bay Pigus Batai
Krepšelis (empty)
Jūsų krepšelis tuščias.
BOX_HEADING_MENU
TagLine Here
Timberland Canvas Slip-On Newsport Bay

Timberland Canvas Slip-On Newsport Bay

  • Pristatymo svoris: 1.5kg
  • Gamintojas: TIMBERLAND

 30.00€69.99€ -57%

Produkto aprašymas

Laikas įsispirti į kažką labai patogaus, pavyzdžiui, Timberland Canvas Slip-On Newsport Bay batus. Derinkite prie marškinių su sagutėmis ar tiesiog maudymosi kostiumėlio: šie iš 100% organiškos tekstilės pagaminti sportbačiai yra pasiruošę derėti visur, kur jūs būsite.

Detalės:

  • Iš organiškos tekstilės pagamintas viršus,
  • Įsispiriamas dizainas,
  • Neslystantis gumos padas,
  • Odai kvėpuoti leidžiantis tinklelio medžiagos pamušalas, pagamintas iš perdirbtų medžiagų,
  • EVA medžiagos vidpadis, užtikrinantis lengvumą ir amortizaciją kiekviename žingsnyje.

Sudėtis: tekstilė (viršuje, viduje). 

Apie Timberland

Apie Timberland

Timberland logo-min

Viskas prasidėjo dar 1952-aisiais, kai Nathan Swartz įkūrė kompaniją Abington Shoe Company. Praėjus dvidešimčiai metų jo sūnus Sidney sukūrė neperšlampamą aulinį batą ir pavadino jį Timberland taip į rinką įvesdamas naują pavadinimą, šiandien įgavusi visai naują prasmę. 80-aisiais viskas prasidėjo mažais žingsniais, tačiau šiandien Timberland vardas yra žinomas jau daugiau nei 80-yje valstybių.

Geriausiai žinomi dėl savo originalaus geltonos nubuko odos aulinuko, Timberland labiausiai išpopuliarėjo 90-aisiais, kai scenoje juos avėdami pasirodė to meto žymiausi repo muzikos atlikėjai. Šių aulinių populiarumas neblėsta ir šiandien – juos avi tokios scenos žvaigždės kaip Jay-Z, Kanye West ar net Rihanna.

Klasikinė Timberland kolekcija visuomet pilna neperšlampamų aulinių, pasižyminčių aukštos kokybės oda ir kitomis medžiagomis, sutvertomis miestui. Pasitikite gyvenimo nuotykius su Timberland avalyne. Kad ir kokie orai Jūsų belauktų – dabar tai nebesvarbu, nes Jūs turite Timberland. 

Timberland front

 

Klientų atsiliepimai (1)